Ieškoti

100% Saugus pristatymas
Kainos derinamos tel.(8-613) 31687
Kainos derinamos tel.(8-613) 31687

Sandelyje

Granulinis katlilas ATTACK PELLET 30 Automatic Plus, 8-30 kW, su sraigtu, 500 l met. bunk.

7,331.24

Prekės kodas:K1ATK-PEL30PLUS

Pellet 30 Automatic plus – visiškai automatinis granulinis katilas su 4,5 colių SMART jutikliniu ekranu, pelnęs ne vieną apdovanojimą parodose. Jame yra paprastas valdymas, granulių kūrenimas ir išsivalymas vyksta automatiškai.
Automatinis katilo veikimas, valdomas kambario termostatu, užtikrina aukštą darbo komfortą. Siūlomas naktinis slopinimas, atsarginio katilo valdymas, autodiagnostika ir 4 maišymo grandinių valdymas. Katilas taip pat turi karšto vandens rezervuaro šildymo valdymą su automatine, reguliaria dezinfekcija (bakterinės legionelės floros pašalinimu) ir galimybe papildyti ekviterminį reguliavimą.
Automatinis kuro padavimas
Granulinis katilas parenka kuro padavimą, nustato atitinkamą galią ir oro padavimą. Granulės pripildomos sraigtiniu tiektuvu (1,5 – 2,5 m) tiesiai į degimo kamerą, kur sudeginamos 91% efektyvumu. Visas kuro degimo procesas yra tiksliai kontroliuojamas: granulių padavimas, elektrinis uždegimas, degimo pradžia, deginimas, išjungimas. Nebūtina stebėti degimo būklės. visiškai automatinis nerūdijančio plieno granulių degiklis, kurio galia 8 – 30 kW Visa tai pasirūpins. Tiesiog nustatykite reikiamus šildymo ir karšto vandens parametrus. Jis parenka kuro tiekimą, nustato tinkamą išėjimo valdymą ir oro padavimą.
Automatinis katilo valymas
Granulinis katilas Pellet 30 Automatic Plus taupo laiką net valant. Automatinėje valymo sistemoje sumontuoti turbuliatoriai, kurie užtikrina vamzdinio šilumokaičio švarą. Granulių degiklis taip pat turi automatinį valymą. Pašalinti pelenai automatiškai pašalinami į konteinerį. Jį galima nesunkiai ištuštinti ir katilas gali veikti toliau.
Granulinis katilas ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC Plus katilas valdomas skaidriu, visiškai grafiniu 4,5 colių jutikliniu ekranu, esančiu viršutinėje katilo plokštėje. Naujasis valdymas leidžia praplėsti interneto moduliu* per kurį katilą galima prijungti prie WIFI arba LAN ir valdyti naudojant mobilųjį įrenginį ar kompiuterį
(* pasirenkamas priedas).
Jutiklinis valdymas ir parametrų keitimas
• Vasaros / žiemos režimas
• Valymo laikmatis
• Veiklos informacija
• Temperatūros nustatymas
• Grandinių valdymas
• Maišymo grandinių nustatymai
• Platus papildomų nustatymų pasirinkimas
• Interneto modulis ir programa WiFi arba LAN valdymui (pasirenkamas priedas).
Pellet 30 Automatic Plus pelnė daugybę apdovanojimų šalyje ir užsienyje. Gamyboje panaudojome ilgametę patirtį ir naudojome modernias technologijas bei aukščiausios kokybės medžiagas. Ilgą katilo tarnavimo laiką garantuoja storas katilo plienas 6 mm .
Pellet 30 Automatic plus turi minimalų poveikį aplinkai . Jis naudoja granules kaip atsinaujinantį kuro šaltinį. Granulės pasižymi dideliu kaloringumu ir yra ekologiškas kuras, jas deginant susidaro tik minimalus pelenų kiekis – apie 1% sunaudojamo kuro. Granulių pranašumas taip pat yra ypatingas tankis ir labai mažas vandens kiekis.
Techniniai parametrai:

  • Galia reguliuojama ribose: 8-30kW
  • Dūmtraukio skersmuo: 150 mm
  • Kūrenamas medienos granulėmis
  • Vandens tūris katile 62 litrai
  • Bunkerio talpa 500 litrų
Išmatavimai 575 × 1220 cm
Kilmės šalies pav.

Gamintojas

Tipas

Granuliniai katilai

Spalva

Pagaminta iš

Aukštis, mm

Plotis, mm

Gylis, mm

Pristatymo terminas

Dūmtraukio diametras, mm

Maksimali temperatūra

Garantijos laikotarpis, m.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atgal į viršų