Ieškoti

Sandelyje

Įleidžiamas grindinis šildymo/vėsinimo konvektorius su vėdinimo pajungimu FCHV 200x36x16

1,600.41

Palyginti
Prekės kodas:N2KON-FCHV-2003616

Šildymas, vėsinimas ir ventiliacija viename prietaise. 4 arba 2 vamzdžių sistema.

Maksimalus lankstumas ir galingumas. Grindyse montuojami konvektoriai FCHV4 su 4 vamzdžių sistema, skirti šildyti ir vėsinti, užtikrina maksimalų patalpų komfortą.

Jie automatiškai persijungia į šildymo arba vėsinimo režimą ir taip tiksliai palaiko nustatytą temperatūrą ištisus metus. FCHV2 modelis su 2 vamzdžių sistema, skirtas šildymui arba vesinimui, pasiekia didelias šilumines galias.

Abu modėliai turi labai aukšta aušinimo lygį. Galimmybė prijungti ventiliacijos kanalus prie prietaiso leidžia sutaupyti patalpos aukštį.

FCHV yra visiškai paruošti vėsinti tiek aukščiau, tiek ir žemiau rasos taško (angl. dry and wet cooling), todėl gali dirbti su žemomis energijos nešėjo temperatūromis, pasiekdami maksimalią galią.

Speciali prietaisų konstrukcija įgalina aukštai pakelti atvėsintą orą, optimaliai jį pasiskirstydama patalpoje. Juose sumontuoti patys ekonomiškiausi bekolektoriniai CE tipo ventiliatoriai yra ypač efektyvūs ir tylūs.

Žema ventiliatorių maitinimo įtampa užtikrina prietaisų saugumą.

Prietaisų konstrukcijoje nėra pigių, neatsparių korozijai medžiagų: korpusų dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno, šilumokaičiai – iš vario ir aliuminio, todėl neelektrinei FCHV daliai suteikiama 10 metų garantija.

Produktą išbandė ir akreditavo nepriklausomą sertifikavimo labaratorija pagal EN 16430 standartą.

Išmatavimai 2000 × 160 cm
Kilmės šalies pav.

Gamintojas

Tipas

Įleidžiamas konvektorius

Spalva

Pagaminta iš

Aukštis, mm

Plotis, mm

Gylis, mm

Pristatymo terminas

Dūmtraukio diametras, mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atgal į viršų
Produktas buvo įtrauktas į jūsų krepšelį