Ieškoti

100% Saugus pristatymas
Kainos derinamos tel.(8-613) 31687
Kainos derinamos tel.(8-613) 31687

1. Bankiniu pavedimu iš bet kokio Lietuvos arba užsienio banko (darant pervedimą iš sąskaitos arba įnešant grynus pinigus). Tai galite atlikti iš bet kurio Lietuvos ar užsienio banko į mūsų Swedbank banko sąskaitą, mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį. 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: MB “Ersandus”
Įmonės kodas: 305108381
A/S:
Bankas: Swedbank
Banko kodas:
BIC:

2. Grynaisiais pinigais atsiimant prekes Panevėžyje arba Šiauliuose. Prekes galite atsiimti asmeniškai susitarus. Užsakymo metu pažymėkite, jog prekes pageidaujate atsiimti ofise, o atsakingas asmuo informuos Jus, kai prekė bus paruošta. 

Pastaba: Jei prekės pristatymo laikas yra ilgesnis nei 5 darbo dienos, traktuojama, kad prekė yra užsakoma pagal specialų užsakymą. Elektroninė parduotuvė gali paprašyti sumokėti 30% avansą.  

3. Grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o pristačius vadybininkui. Jeigu norite atsiskaityti grynais pinigais pristatymo metu kituose miestuose, susisiekite su mumis telefonu +370 61331687 arba elektroniniu paštu info@ersandus.lt ir mes aptarsime tokią galimybę.

4. Elektronine bankininkystė.

Atgal į viršų